... škola bez bola ...

... osnovci & srednjoškolci pomozimo jedni drugima ...

PrijemPortalliČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite

Najcheshtje frke su oko...

Ići dole 
AutorPoruka
~medena 94~
Admin
~medena 94~

Broj poruka : 114
Godina : 25
Datum upisa : 17.12.2007

Najcheshtje frke su oko... Empty
PočaljiNaslov: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:53 am

Meni najcheshtje izbije frka oko produzhenih izlazaka u grad... Manje - vishe oko ocena i urednosti, a tebi? U takwim situacijama bar kod mene swako tera swoju stranu, ako nadjemo kompromis to je odlichno, ali ako ne, onda neko bude opasno ljut, u wetjini sluchajewa JA! A ti?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best

Broj poruka : 123
Datum upisa : 01.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:56 pm

Ma to je zbog izlazaka, leti sam ostajala do pola jedan posle ponoći, a sada ostajem samo do osam, kao hladno je, ma daaaaaa! Mnoooogo! Sve mislim........
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
~medena 94~
Admin
~medena 94~

Broj poruka : 114
Datum upisa : 17.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 7:07 am

i ja imam isti sluchaj, tj. imala sam ga do skoro, sad imam izlaske do pola 11, nije loshe, na leto tju duzhe... lol, i vechito se svadjamo oko mog mladjeg brata, kako ja njega kao stalno muchim i ovo i ono... Nebitno... jub
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best

Broj poruka : 123
Datum upisa : 01.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 10:56 am

Ja ni nemam mlađeg brata....................... Ali zato imam starijeg koji mi je došao preko mozga....................
Nazad na vrh Ići dole
~*Ema*~
Admin
~*Ema*~

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 12:37 pm

Crazy Sanja XexE ::
Ja ni nemam mlađeg brata....................... Ali zato imam starijeg koji mi je došao preko mozga....................

isto tako...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Najcheshtje frke su oko...   Najcheshtje frke su oko... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Najcheshtje frke su oko...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
... škola bez bola ... :: Roditelji, shkola... :: Roditelji...-
Skoči na: