... škola bez bola ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
... škola bez bola ...

... osnovci & srednjoškolci pomozimo jedni drugima ...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Reci nam...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:03 am

Let`s talk about first love...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 5:09 pm

Evo, reći ću ko je moja prva ljubav........ Zove se Saša (Sale) i dalje ga volim........ samo što mislim da je gay, šmrc.... (sorry na izrazu) Ali extra je sladak i dobar je. Nije gadljiv da vozi male cigančice koje ga stalno uznemiravaju..... al kreten.
Nazad na vrh Ići dole
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 7:18 am

šprva ljubav ako se tako mozhe nazvati, pa josh ponekad mislim na njega, ali dechko je ispao takav kreten, znash poljubio je moju naj drugaricu na zhvaku, dok smo bili u vezi, chisto da vidi koliko sam ljuborna... mislim gad, inache je znao da bude dobar i nezhan, ali nisam mu dala da me poljubi, jer posle te zhvake sa mojom naj ortakinjom sam raskinula, i sve ostalo su bili pokushaji da se sve tosredi, ali kada te neko povredi tako da mesecima lezhish u sobi, slushash balade i plachesh kao poslednji kreten, taj neko ne zasluzhuje ni da ga pogledash a kamoli poljubish...jbg, nismo se poljubili,k ali... upoznala sam nekog drugog, ko nije takav gad... bitje bolje sa nekim drugim nadam se...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 11:08 am

A šta je bilo sa tvojom drugaricom???
Nazad na vrh Ići dole
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 1:29 pm

owako, nisam widwla to, ali da jesam ubilla bi ih keve mi... kada mi je swe to isprichala, jako me je zabollello, i bila sam weoma zbunjena... Ni dan danas mi nije jasno kako su to mogli da mi urade, ali ja sam takva da oprostim i ono shto ne bih trebala, ljudi moji ne daj Bože da takwo neshto ikad doživeti... To je osetjaj izdaje, prevare i poniženosti do bola... Ona je kriwa za raskid i za swe suze koje sam platila, ali nema weze, bilo pa proshlo...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sponsored content





Reci nam... Empty
PočaljiNaslov: Re: Reci nam...   Reci nam... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reci nam...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
... škola bez bola ... :: Za zaljubljene i josh poneke... :: Od swega pomalo...-
Skoči na: