... škola bez bola ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
... škola bez bola ...

... osnovci & srednjoškolci pomozimo jedni drugima ...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lepsha strana shkole...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:47 am

Po meni postoji i ona lepsha strana shkole... Ostawljanje swatkih ceduljica na klupi simpatije, nezhni pogledi s jednog na drugi kraj dworishta... Blesawo ponashanje u drushtwu simpatije... Shta ti mislish da li postoji lepsha strana skole, i koja je to...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:44 pm

Ma nema lepše strane škole......
Dečko u kog sam zaljubljena ide u drugu školu
Nazad na vrh Ići dole
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 7:04 am

lol, uzhas, pa dobro, ni meni simpa ne ide u istu shkolu, ali nema veza, u kontaktu smo i tako to...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 10:48 am

Blago ti seeeeee............. Ovaj moj je sad u II srednje, ali nije išao ni u istu osnovnu........ šmrc......... A ni ne slažemo se.................
Nazad na vrh Ići dole
~*Ema*~
Admin
~*Ema*~


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimePon Jan 07, 2008 12:26 pm

chas tehnichkog... on me obozawa i ja radim shta hocu celog chasa... ponekad igram igrice na mobu... (kada ne pishemo)
Nazad na vrh Ići dole
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 4:04 am

Eh, mi na matematici, likovnom i istoriji radimo šta god hoćemo..............
Nazad na vrh Ići dole
~*Ema*~
Admin
~*Ema*~


Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 9:52 am

kek, nama su swi strogi Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 11:44 am

Kod nas nisu..... Samo naša nastavnica matiša nije stroga od ostalih iz matematike nastavnika........... Xexe, baš su birali....... Nama su dali sve najbolje nestavnike, a mi najgori u celoj školi........
Nazad na vrh Ići dole
JowAnA




Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 4:29 pm

Lepsa strana skole je drustvo...To je najlepsa strana skole.Kod nas su swi nastavnici strogi i njihov zivotni moto je ,,ajde swi da mucimo decu koja uce a da one sto ne uce ostavimo".ja ucim redowno uwek se iz swega prava javim ali mi se zadnjoj zakljucuju ocene...Npr:odgovaram fiziku prwa imam 2 petice ali MORAM da radim test a neki koji nemaju ni 1 ocenu odrarde test i to im je zakljucna ocene...Pa jel to fer???Definitivno lepsa strana skloe su prijateljstwa lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:42 am

Da, jeste, u pravu si......... Samo što su većina devojčica iz mog razreda razmažena derišta........ Koje samo znaju da ogovaraju, prave se važne, blefiraju............................. Ma glupače!!!! Imam u razredu par dobrih drugarica koje nisu razmažene.........
Nazad na vrh Ići dole
JowAnA




Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 4:20 am

Da ja i nemam bas puno drugarica u odeljenju...Znas ja se ne sminkam i teko to pa nisam popularna...Ali zato imam drugarica iz drugog odeljenja i iz druge skole...Mada imam 1 jako dobru u odeljenju...Ostali?
Nazad na vrh Ići dole
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:34 am

ja se druzim i sa devojcicama i sa decacima...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:47 am

Ja sa dva dečaka................. A sa tri ili četiri devojčice, jer su svi ostali ludaci......
Nazad na vrh Ići dole
JowAnA




Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:47 am

Pa i ja imam puno drugoava...Bolji su mi od nekih drugarica
Nazad na vrh Ići dole
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:48 am

Da, ima i takvih...... U našem razredu je 17 devojčica i 7 dečaka.....
Nazad na vrh Ići dole
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 1:04 pm

kod nas je pola pola, 13 decaka i 13 devojcica, ali od decaka samo je jedan chitav, majke mi, i sa njim sedim u istoj klupi vec dve ipo godine... obozavam ga...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 1:06 pm

Blago ti se...... Kod nas nema čitavih....... mada se slažem dobro sa dvojicom, Milan i Bora.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lepsha strana shkole... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lepsha strana shkole...   Lepsha strana shkole... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lepsha strana shkole...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
... škola bez bola ... :: Roditelji, shkola... :: Shkola...-
Skoči na: