... škola bez bola ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
... škola bez bola ...

... osnovci & srednjoškolci pomozimo jedni drugima ...
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uh!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~medena 94~
Admin
~medena 94~


Broj poruka : 114
Godina : 30
Location : ~his heart & his mind~
Datum upisa : 17.12.2007

Uh!!! Empty
PočaljiNaslov: Uh!!!   Uh!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:40 am

Niko ne woli da najlepshi deo dana prowede u zatworenoj prostoriji, a kamoli u shkoli... Ipak, ona ne mora biti taako grozna... A koliko znam, 70% najlepshih uspomena i prwih ljubawi potiche odawde... Reci nam neshto o swojoj shkoli...

Ewo, za pochetak... Moja shkola je prepuna nekih grafita, ali ne onih dobrih, nego je to swe onako neukusno izhwrljano... Nebitno, dechaci su nam... srednje slatki... Devojchice su se podelile u dwa tabora: Shminkerke i markirane - nisam medju njima, i otkachene i originalne curice - TA SAM... Ma dragi moji shkola kao shkola!!! A washa shkola.... Recite mi neshto o njoj...
Nazad na vrh Ići dole
http://crazy-girls-club.do-talk.com
Sanja the best
Admin
Sanja the best


Broj poruka : 123
Godina : 29
Location : O meni se sanja.... xexe, snovi,:-)
Datum upisa : 01.01.2008

Uh!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh!!!   Uh!!! Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 4:48 pm

Moja škola se zove "Boško Palkovljević Pinki!" Prva ljubav potiče iz Zmajeve škole, a sada on ide u srednju Ekonomsku..... Šmrc....... Moja škola je išarana, najstroža u celom gradu, užasna! A moj razred je najnajgori razred u celoj školi!!!!!!!! Ima samo sporedni ulaz........... Velika je, ima suteren, prizemlje i dva sprata. Nalazi se u centar grada. Ne znam šta još da kažem.....
Nazad na vrh Ići dole
 
Uh!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
... škola bez bola ... :: Roditelji, shkola... :: Shkola...-
Skoči na: